Efektívne online poistenie a podrobný návod ako na to

Ako sa jednoducho a efektívne poistiť online? Vedeli ste, že dobrá poistka závisí najmä od jej nastavenia? Čo si poistiť a na aké sumy nastaviť krytie, aby mala poistka význam?

person

Autorom blogu je Tomáš Maga: Financiám sa venujem roky viac ako na plný úväzok, aby som dokázal skutočne pomáhať svojim klientom, nielen s nimi uzatvárať zmluvy.
Dátum napísania: 08.04.2021
Posledná aktualizácia: 08.04.2021

facebook
Efektívne online poistenie a podrobný návod ako na to

Online poistenie

Pre každé dobré poistenie je dôležité hlavne to, ako je toto poistenie nastavené. Niektoré poistky si vieme výhodne a spoľahlivo zabezpečiť aj sami online – napríklad cestovné poistenie, či poistenie do hôr.

Avšak napríklad pri životnom poistení je určite vhodná odborná pomoc skúseného špecialistu.

Pretože kvalitné životné poistenie záleží najmä od jeho nastavenia – nastaviť sa dá dobre, ale aj lajdácky. To, že si platíme poistku automaticky neznamená, že sme aj skutočne poistení.

Asi všetci poznáme ľudí, ktorí zbytočne platili svoje poistky, pretože v prípade poistnej udalosti im poisťovňa neposkytla žiadnu, alebo len minimálnu pomoc.

Viete čo chcete poistiť? Využite toto poistenie online.

Dôležité je nastaviť bezpečné krytie najvážnejších rizík so správnymi poistnými sumami

Ak už riešime poistenie, mohlo by byť nanajvýš vhodné spraviť to poriadne,  s bezpečným krytím rizík, ktoré by mala obsahovať každá poistka.


Veľmi dôležité je takisto nastaviť tieto krytia rizík na správne sumy. Nikomu nepomôže podpoistená poistná suma – aj keď sa môže zdať, že sme ušetrili na poplatkoch, v konečnom dôsledku môžeme platiť za niečo, čo nekryje ani základné riziká.


Ak si už teda riešime poistenie sami, mali by sme vedieť, čo robíme - a ako to spravíme.

Tip: poistite si online tiež:

Chcem s Vami spolupracovať.

Nie ste si istý, či spravujete svoje financie pre Vás tým najvýhodnejším spôsobom? Rád vám pomôžem.

Pôsobím po celom Slovensku

Kontakt