panak

Vysnívaný job nenájdeš.
Vytvor si ho!

Vezmi zodpovednosť za to, ako sa v práci máš a koľko zarábaš, do svojich rúk.

Vysnívaný job, ako ho nájsť a dá sa vôbec nájsť?

Každý z nás má iné sny, ciele, priority,... a tak je to v poriadku. Rozmanitosť je pre fungujúcu ekonomiku žiadúca a veľmi prospešná.

 • Istá skupina ľudí si chce poctivo odpracovať svojich 8 hodín a odchádzať domov s čistou hlavou.
 • Potom sú tu ľudia, ktorí majú väčšiu potrebu sebarealizovať sa, chcú zhmotniť svoje nápady, niečo nové vytvárať a kreovať svet podľa seba.

Obe pracovné skupiny sú pre spoločnosť a pracovný trh prospešné, rovnako dôležité a v tomto neexistuje správna či nesprávna cesta.

Ak však patríte do druhej skupiny, treba si uvedomiť jednu podstatnú vec - v zamestnaní dokážete ovplyvňovať chod firmy len do takej miery, do akej vám to umožní šéf či spoločnosť, pre ktorú pracujete.

Váš kariérny postup v práci môže byť limitovaný

Trh práce sa neustále mení a dnes už nestačí absolvovať kvalitnú školu. Ak chcete v kariére napredovať, je dôležité neustále sa vzdelávať, zvyšovať svoje kompetencie a rozvíjať zručnosti. Ak to aj všetko robíte, vzdelávate sa, napredujete, môžete časom zistiť, že vo firme, v ktorej pracujete už nemáte kam rásť, nemáte sa kam posúvať kariérne, osobnostne, platovo atď.

Kariérny rast je častokrát podmienený konexiami. Ak ich nemáte, na vyššiu pozíciu sa nedostanete aj keď na to máte všetky danosti, skúsenosti a predpoklady.

Možno aj preto je trendom dnešných dní častá zmena práce. V mnohých firmách tak dochádza k veľkej fluktuácii zamestnancov.

Sklamem vás, vysnívaný job neexistuje!

Ak túžite po vysnívanej práci treba si uvedomiť jednu zásadnú vec: „Viete vôbec ktorá práca to je?“ Vysnívaný job neexistuje, musíte si ho vytvoriť sami. A to sa dá v mnohých prípadoch len podnikaním. Na jednej strane je sloboda, na strane druhej strach, neistota a obrovská zodpovednosť. Podarí sa mi to, uspejem, zarobím každý mesiac dostatok, aby som prežil?

Pre úspech je tiež dôležité, aby ste robili niečo, čo vás zaujíma, baví a k čomu máte vzťah či nadanie. Len vďaka tomu sa budete môcť rýchlejšie a ľahšie zdokonaľovať v obore a získate konkurenčnú výhodu.

Ak ste mladý človek, neviete, v čom by ste chceli začať podnikať, alebo pracujete napríklad v korporáte a už vás nebaví makať na niekoho druhého, počúvať nezmyselné príkazy, nebaví vás skoré vstávanie, alebo ešte lepšie, nechcete vstávať do práce, nechcete nikam dochádzať a chcete byť pánom svojho času, nasledujúce riadky sú venované práve vám. Ak naopak, hľadáte prácu, ktorú vám niekto zadeleguje a chcete len čakať na úlohy, ktoré budete musieť plniť, prosím, ďalej už nečítajte.

Koho hľadám?

Mladých, vzdelaných, ambicióznych ľudí, ktorí chcú na sebe pracovať a vybudovať vlastnú značku, vlastné podnikanie. Ako vidíte na mojom webe www.tomasmaga.sk pracujem vo financiách a rozširujem svoj obchodný tím.

Čo ponúkam?

benefity
 • Skutočná sloboda: Ty si určuješ, ako bude vyzerať tvoj pracovný deň. Ber však na vedomie, že ak chceš mať mimoriadne výsledky, musíš do svojho podnikania vložiť viac času ako v zamestnaní, hlavne prvé roky podnikania. Buduješ však od začiatku niečo vlastné, niečo, čo ti navždy ostane.

 • Žiadne tlaky na výkonnosť: Ty sám si určuješ, koľko budeš pracovať, kedy budeš pracovať a aké výsledky budeš mať.

 • Férové podmienky a transparentnosť: Zakladáme si na týchto hodnotách, lebo si uvedomujeme, že len s férovým prístupom a dobrým zázemím sa dá vybudovať silná značka.

 • Dosiahnuteľný kariérny rast: U nás si môže siahnuť na vrchol každý, podmienky sú jasne dané, nikdy sa nezmenia. Rast nie je podmienený rozhodnutím vedenia, ale tvojimi aktivitami. Vrchol u nás znamená, že sa staneš spolumajiteľom firmy.

 • Každoročný nárast príjmu: Ak pristupuješ k práci svedomito a máš systém, neexistuje, aby sa táto podmienka nenaplnila, keďže v našej firme máme niekoľko typov príjmov a máš aj pravidelné odmeny z existujúcich klientov a obchodov – pasívne príjmy. Áno, na to, aby si zarobil/a potrebuješ klientov, zákazníkov, odberateľov služieb, ako každá iná firma, ktorá by bez zákazníkov nezarobila. Máme však jednu veľkú výhodu, naše produkty a služby využíva v podstate každý.

 • Vzdelávania na najvyššej úrovni: U nás v tom nie si sám/sama. Máme pre teba pripravené odborné, manažérske a obchodné vzdelávania na najvyššej úrovni. Všetko potrebné sa naučíš.

 • Tímová práca a skúsenosti od najlepších z trhu: „Ak chceš s vlkmi vyť, musíš s nimi žiť!“ U nás získaš know-how od tých najlepších. Možnosť pracovať v tíme, zúčastňovať sa vzdelávaní, workshopov.

  team
 • Rastové prostredie a osobný rozvoj: Makaj na sebe a staň sa lepšou verziou seba samého. U nás budeš za to aj adekvátne odmenený/á.

 • Príležitosť vybudovať vlastnú firmu s vlastným brandom: Od začiatku ťa budeme viesť k budovaniu vlastnej značky, dáme ti know-how a skúsenosti ktoré sú na nezaplatenie. Ako to napríklad využili aj ľudia z našich manažérskych celkov: Financie v pohode, Hypotéka-východ, ChcemSporit.sk,

 • Podpora v online marketingu: Naše manažérske celky a tímy, v ktorých pracujeme sú silné v budovaní značky v online priestore. Podporíme ťa.

 • Leady na klientov: Ak budeš makať, budeš dosahovať požadovaný level kvality služieb, a budeš mať záujem zarobiť viac, vieme ťa podporiť odporúčaniami na ďalších zákazníkov.

 • Firemné akcie, súťaže, dovolenky: Od rôznych team buildingov, firemných akcií až po súťažné dovolenky a finančné odmeny, na ktoré si môže siahnuť každý.

 • Nadštandardné finančné ohodnotenie: Mnoho ľudí, ktorí začnú vo finančnom sektore v čase zistí, že ich prvá voľba firmy nebola najvhodnejšia voľba, a že na trhu sú firmy, ktoré sú na tom provízne omnoho lepšie.

Neuč sa na vlastných chybách a nestrácaj čas, poď pracovať do firmy, z ktorej už nebudeš mať dôvod odísť, pretože nikto z konkurencie ťa nezaplatí lepšie. Pozri si

 • 13. plat: Koľko obchodných aktivít počas roka spravíš, taký bude aj tvoj 13. plat. Všetko záleží iba od teba a tvojej svedomitosti.

 • Budovanie pasívneho príjmu: Nájdi si každý mesiac jedného nového klienta, zodpovedne sa o nich všetkých staraj a nech je tvoja práca a snaha každoročne finančne odmenená.

osobka rhr

Priemerná odmena za sprostredkované finančné produkty pre 1 komplexného klienta sa líši v závislosti od dosiahnutej pozície. Avšak u nás už ako začínajúci obchodník (Obchodník 1) dokážeš zarobiť slušné peniaze.

mng fee

Zaujímavosťou je aj fakt, že ako finančný sprostredkovateľ si môžeš vytvárať pasívny príjem. Tvoja odmena za manažovanie investícií klientom rastie spolu s objemom majetku, ktorý klientom spravuješ v investičných produktoch. Takto si dokážeš časom vybudovať pasívny príjem. Tabuľka vyššie zobrazuje situáciu, keď si ako finančný sprostredkovateľ dokážeš nájsť každý mesiac 1 priemerného klienta (pravidelné sporenie 100 € mesačne) a raz ročne sa ti k tomu podarí nájsť bonitnejšieho klienta, ktorý cez teba zainvestuje 50 000 € jednorazovo.

Pasívny príjem si tvoríš aj zo sprostredkovaných zmlúv neživotného poistenia – poistenia áut, nehnuteľností, zodpovednosti za škodu a podobne.

 • Príspevok na kanceláriu, bonusy, odmeny: Tie sú pre niekoho sen, pre nás je to ale samozrejmosť.

 • Najmodernejšie IT nástroje, aplikácie, analytické oddelenie: Poskytnem ti systém, vďaka ktorému dokážeš robiť svoju prácu efektívne a zvýšiš svoju hodinovú mzdu na maximum.

 • Garancia klientskeho kmeňa: Tvoj biznis je len tvoj a takto to vždy ostane. Vybudovaný kmeň klientov ti ostáva.

 • Online dojednávanie zmlúv: Svet sa mení, nestrácaj svoj čas zbytočným cestovaním za klientmi, venuj svoj čas rodine, záľubám, alebo vyspávaj do 3 hod poobede. Tvoj čas je tvoja komodita.

Chápem, že väčšina z vás, ktorí ste sa dočítali až sem si neviete predstaviť, že by ste mohli niečo takéto vybudovať. Bude to vyžadovať veľa úsilia, sebazaprenia, energie a času. Niekto na to ani nemá patričné predpoklady, ale je to úplne v poriadku, každá práca je prospešná a potrebná a nemôžeme robiť všetci to isté. Záruky, že uspejete vo finančnom sprostredkovaní nie sú a ani nikdy neboli. Je to podnikanie, a v podnikaní prerazia iba húževnatí ľudia. Na toto podnikanie však nebudeš sám. Ak máš vnútornú motiváciu a dôvody, prečo chceš byť v živote úspešný, tak s mojim know-how a zázemím sa pravdepodobnosť úspechu výrazne zvyšuje.

U nás nájdeš korektné pracovné vzťahy, výborný kolektív, flexibilnú pracovnú dobu, sociálne benefity a mnoho ďalšieho. Toto všetko ponúkam ja, čo vieš ponúknuť ty?

Svoj životopis mi posielajte na tm@tomasmaga.sk, alebo vyplňte kontaktný formulár.

Chcem s Vami spolupracovať.

Svoj životopis mi posielajte na tm@tomasmaga.sk, alebo vyplňte kontaktný formulár.

Pôsobím po celom Slovensku

Kontakt