Finančný expert Tomáš Maga.

“Financiám sa venujem dlhé roky viac ako na plný úväzok, aby som dokázal skutočne pomáhať svojim klientom, nielen s nimi uzatvárať zmluvy.”

Tomáš Maga

“Ku každému klientovi pristupujem individuálne a citlivo - snažím sa vžiť do jeho situácie a nájsť mu najvhodnejšie riešenie presne pre jeho aktuálnu situáciu a potrebu.”

“Na každú spoluprácu sa pozerám z dlhodobého hľadiska - klientom sa snažím skutočne vyriešiť ich potreby a pomáhať im dlhodobo - nechcem im len niečo predať alebo iba uzatvoriť nejaký produkt.”

short promo
quote

Som presvedčený, že len férovým prístupom a vysokou mierou odbornosti dokáže poradca klientovi skutočne pomôcť.

Môj životopis

Študoval som ekonómiu a manažment a s financiami pracujem od roku 2011.

Začínal som ako poisťovací agent, avšak nedávalo mi zmysel slepo predávať 1 produkt. Viac ma oslovila práca makléra, kde som mal možnosť plošne pokryť potreby klienta, skutočne mu pomôcť a nelimitovať sa jednou finančnou inštitúciou.

Tým, že sme mali zazmluvnené všetky banky, poisťovne a finančné domy, potreboval som sa neustále do hĺbky vzdelávať a získavať kompletný prehľad o finančnom trhu.

Mojim cieľom bolo rozumieť tomuto odboru komplexne. To mi umožnilo získať nadhľad a nezávislosť.

Vďaka tomu dokážem klientom ponúknuť individuálnu pomoc šitú priamo na mieru a nie im len predávať nejaké vybrané produkty od jednej spoločnosti.

bio
expertiza

 

Individuálne sa pozerám na vaše potreby, životnú situáciu a myslím za vás aj na scenáre, o ktorých v danej chvíli neuvažujete.

Vďaka tomu vám môžem nájsť najvhodnejšie individuálne riešenie.

Dištancujem sa od emočného predaja produktov. Financie sú o faktoch.

Moja expertíza

Korektnosť, dodržiavanie stanovených dohôd, otvorenosť, ľudský prístup, schopnosť komunikovať, čestnosť, flexibilita, efektivita, rýchlosť.

Vysoká miera odbornosti, všeobecný rozhľad, plošná znalosť finančných produktov, schopnosť analyzovať produkty do hĺbky a výber najoptimálnejšieho riešenia.

Moje služby

Moje hodnoty

values

Profesionalita v každom ohľade

Pracujem nezávislo, efektívne a rýchlo. Okrem dodržiavania stanovených dohôd ponúkam najmä ľudský prístup, korektnosť, čestnosť a spoľahlivosť.

values

Osobný prístup ku klientom

Individuálne sa pozerám na vaše potreby, životnú situáciu a myslím za vás aj na scenáre, o ktorých v danej chvíli neuvažujete.

values

Odbornosť vo financiách

Mám všeobecný rozhľad vo svete financií, neustále sa vzdelávam a rozširujem svoju odbornosť, znalosť finančných trhov, prehľad a plošnú znalosť o finančných produktoch.

Chcem s tebou spolupracovať.

Nie ste si istý, či spravujete svoje financie pre vás tým najvýhodnejším spôsobom? Rád vám pomôžem.

Pôsobím po celom Slovensku

Kontakt