Finančný expert Tomáš Maga.

“Financiám sa venujem dlhé roky viac ako na plný úväzok, aby som dokázal skutočne pomáhať svojim klientom, nielen s nimi uzatvárať zmluvy.”

Tomáš Maga

“Ku každému klientovi pristupujem individuálne a citlivo - snažím sa vžiť do jeho situácie a nájsť mu najvhodnejšie riešenie presne pre jeho aktuálnu situáciu a potrebu.”

“Na každú spoluprácu sa pozerám z dlhodobého hľadiska - klientom sa snažím skutočne vyriešiť ich potreby a pomáhať im dlhodobo - nechcem im len niečo predať alebo iba uzatvoriť nejaký produkt.”

short promo
quote

Som presvedčený, že len férovým prístupom a vysokou mierou odbornosti dokáže poradca klientovi skutočne pomôcť.

Môj životopis

bio

Študoval som ekonómiu a manažment a s financiami pracujem na plný úväzok od roku 2011.

Moje pracovné skúsenosti vo finančnom sektore a výhody komplexnosti:
Začínal som ako poisťovací agent, avšak nedávalo mi zmysel slepo predávať 1 produkt.
Viac ma oslovila práca makléra, kde som mal možnosť plošne pokryť potreby klienta, skutočne mu pomôcť a nelimitovať sa jednou finančnou inštitúciou a jej podmienkami.

Mojim cieľom bolo rozumieť tomuto odboru komplexne. To mi umožnilo získať nadhľad a nezávislosť.

Vďaka tomu dokážem klientom ponúknuť individuálnu pomoc šitú priamo na mieru a nie im len predávať nejaké vybrané produkty od jednej spoločnosti.

Za tie roky som pomohol stovkám klientov, nabral množstvo skúseností a vypracoval som sa medzi popredných odborníkov v obore.

Ak chcete dlhodobého a spoľahlivého partnera pre vaše financie, som racionálna voľba.

S čím vám môžem pomôcť?
Dokážem vám pomôcť vo všetkých otázkach, ktoré sa týkajú financií (investovanie, poistenie, hypotéky, sporenie, dôchodok...).
Najzaujímavejší sú pre mňa klienti, ktorým spravujem majetok - v jednoduchosti povedané, zarábam im peniaze.

Kredibilita:
V blogu na mojom webe nájdete množstvo odborných článkov.
Taktiež sa angažujem v médiách, robil som rozhovory pre množstvo novín, časopisov, rádií, zúčastnil som sa ako prednášajúci odborných konferencií, webinárov, figurujem v rôznych asociáciách, ktoré hodnotia finančné produkty na Slovensku.
Vďaka výsledkom mojej práce som sa už v mojich 31 rokoch vypracoval na najvyššiu pozíciu v obchodnej divízii Regional HR.

Taktiež manažujem skupinu odborníkov, ktorí sú v tomto sektore veľmi úspešní. Spolupracujeme a navzájom sa posúvame vpred.

Spoľahlivý partner pre prácu vo financiách:
Pokiaľ pracujete v tomto sektore, hľadáte spoľahlivého obchodného partnera a chcete svoje podnikanie posunúť na vyšší level, garantujem tie najlepšie a nejférovejšie podmienky na trhu.

bio
expertiza

 

Individuálne sa pozerám na vaše potreby, životnú situáciu a myslím za vás aj na scenáre, o ktorých v danej chvíli neuvažujete.

Vďaka tomu vám môžem nájsť najvhodnejšie individuálne riešenie.

Dištancujem sa od emočného predaja produktov. Financie sú o faktoch.

Moja expertíza

Korektnosť, dodržiavanie stanovených dohôd, otvorenosť, ľudský prístup, schopnosť komunikovať, čestnosť, flexibilita, efektivita, rýchlosť.

Vysoká miera odbornosti, všeobecný rozhľad, plošná znalosť finančných produktov, schopnosť analyzovať produkty do hĺbky a výber najoptimálnejšieho riešenia.

Moje služby

Moje hodnoty

values

Profesionalita v každom ohľade

Pracujem nezávislo, efektívne a rýchlo. Okrem dodržiavania stanovených dohôd ponúkam najmä ľudský prístup, korektnosť, čestnosť a spoľahlivosť.

values

Osobný prístup ku klientom

Individuálne sa pozerám na vaše potreby, životnú situáciu a myslím za vás aj na scenáre, o ktorých v danej chvíli neuvažujete.

values

Odbornosť vo financiách

Mám všeobecný rozhľad vo svete financií, neustále sa vzdelávam a rozširujem svoju odbornosť, znalosť finančných trhov, prehľad a plošnú znalosť o finančných produktoch.

Chcem s Vami spolupracovať.

Nie ste si istý, či spravujete svoje financie pre Vás tým najvýhodnejším spôsobom? Rád vám pomôžem.

Pôsobím po celom Slovensku

Kontakt